Професійні гіди Одеси

Мене звуть Еля.

Я живу в прекрасному, загадковому і нескінченно цікавому місті – Одеса.

Одесу можна відкривати нескінченно і милуватися нею невпинно.

Буду щиро рада, якщо вдасться відкрити Вам настрій Одеси, показати її багатогранність і зробити невеликий екскурс в історію…

Экскурсовод Эля
Еля

Професійний гід по Одесі, який буде супроводжувати Вас в поїздці

Екскурсовод Олександр Кулик
Олександр Кулик

Професійний гід по Одесі, який буде супроводжувати Вас в поїздці

Інженер енергетик. Телеведучий. Актор.

При чому тут екскурсії, запитаєте Ви?

Так історично склалося. Адже людина, що захоплюється історією, рано чи пізно захоче поділиться своїми знаннями з іншими. В даному випадку з гостями міста, і навіть одеситами, які хочуть дізнатися про своє місто більше.

Екскурсії для мене – це хобі. Можливість закохати в це місто ще більшу кількість людей. І що не менш важливо, це живе спілкування з гостями з різних міст і країн.

Одеса вона дуже різна. І розповісти про неї кожен може по-своєму.

Так що до зустрічі на наших екскурсіях. Таких різних, але присвячених кращому місту на землі. Як мінімум за версією самих одеситів)

З повагою, Кулик Олександр

Як кажуть в моєму рідному місті: «Я з Одеси – здрастуйте!».

Ніколи не втомлююся визнаватися в любові своєму місту.

Дійсно, людина, що народилася в Одесі, проносить любов до неї через все життя. А як можна не любити це Руде місто. Так його називав справжній одесит, письменник, драматург і сценарист Георгій Голубенко: «Кожне місто має свій колір. Москва білокам’яна. Єрусалим золотий… Одеса – місто рудий…».

Моє дитинство наповненно теплим сонцем, ласкавим морем і красою старої частини міста. Ще тоді, гуляючи по Одесі, я вже прийняла рішення, ким стану, коли виросту.

У 2007 – 2013 року я закінчила Московський гуманітарно-економічний інститут, гуманітарний факультет, спеціальність – психолог-консультант, викладач психології. Отримала додаткову освіту, яка наблизила мене до моєї мрії:
в 2003 році – Курси підготовки екскурсоводів при Одеському бюро подорожей та екскурсій;
в 2012 році – Інститут туризму і федерації профспілок України, факультет перепідготовки та підвищення кваліфікації туристсько-екскурсійних кадрів, спеціальність – екскурсовод.

Мрії збуваються! Сьогодні я знайомлю гостей з історією Одеси, показую їм її неповторну красу і передаю свою любов до Рідного міста.

Кожну свою екскурсію я закінчую такими словами: «Полюбіть Одесу так, як її любимо ми, справжні одесити. Адже Одеса – це не просто місто, Одеса – це посмішка Бога!».

Экскурсоводы-и-гиды-Одессы-Наталия-Валерьевна-экскурсии-по-Одессе-на-электромобилях
Граждан Наталія Валеріївна

Професійний гід по Одесі, який буде супроводжувати Вас в поїздці

Экскурсоводы-и-гиды-Одессы-Ярослав-Шостак-экскурсии-по-Одессе-на-электромобилях
Ярослав Шостак

Професійний гід по Одесі, який буде супроводжувати Вас в поїздці

Прадід здивувався б, дізнавшись, що з усієї нашої родини я один не став моряком. Але Бабель не дарма писав: “В Одесі кожен юнак – поки він не одружився – хоче бути юнгою на океанічному кораблі”. У моєму місті, де всі люблять підказувати дорогу, обговорювати все нові і старі вести, де люди не жартують, а просто так ставляться до життя, бути екскурсоводом – не просто робота, а привілей.

Ось Пушкін не бував за межами своєї батьківщини, і своєрідний “закордон” для нього виявилася Одеса. У листі братові він зізнається: “Я залишив мою Молдавію і з’явився в Європу. Ресторації і італійська опера нагадали мені старовину і їй-богу оновили мені душу… Тепер я знову в Одесі і все ще не можу звикнути до європейського способу життя.”.

Гоголь же, навпаки, багато подорожував, але обіцяв повернутися в Одесу, пояснивши: “Тут я можу дихати”. Що вже й говорити, коли Марк Твен побував тут в 1867р. заявив: “Куди не глянь, вправо, вліво, – всюди перед нами Америка!”.

Місто, який визрівав у променях грецької, французької, італійської, єврейської, слов’янської, німецької, і багатьох інших культур – не міг опинитися бездарним. Він ніби навмисне створений був для кіно! Де з одного екрану до нас звертаються незліченні мрійники, творці, герої, вільнодумці, бандити, вчені, льотчики, спортсмени, авантюристи різного віку і національностей. І головне, все це так талановито і легко, що глядач просто не може стримати свій вигук “Ах” і не поаплодувати!

Для мене Одеса – це не тільки «кращий з міст наших», як писав К. Н. Батюшков ще в 1818 р, але і свято, яке завжди зі мною (впевнена, що якби Хемінгуей побував в Одесі, то слова: «це свято, яке завжди з тобою», він адресував би Одесі, а не Парижу).

Одеса для мене – це «місто, в якому легко жити, в якому ясно жити», як говорив Бабель.

Паустовський в книзі «Час Великих сподівань» писав: «Найбільш шлях з міста на Чорноморську вулицю був свого роду ліками від негараздів.

Я часто відчував це на собі. Іноді я повертався з міста в повному зневірі через який-небудь невдачі. Але варто було мені увійти в безлюдні провулки, які оточували Чорноморську, – в Обсерваторний, Стурдзовскій або Батарейний, – почути шелест старих акацій, побачити темний плющ на огорожах, освітлених золотеющім сонцем зими, відчути віяння моря на своєму обличчі, і негайно поверталися спокій і душевна легкість».

Наче про мене написано! Для мене прогулянки по Одесі – це еліксир радості і оптимізму, який потрібно приймати регулярно.

Не відмовляйте собі в задоволенні прогулятися по місту з професійним екскурсоводом, щоб не тільки отримати чергову порцію чарівного коктейлю під назвою «Одеса», який наповнить вас енергією і відмінним настроєм, а й доторкнутися до історії нашого міста!

Экскурсоводы-и-гиды-Одессы-Елена-Лопато-экскурсии-по-Одессе-на-электромобилях
Олена Лопато

Професійний гід по Одесі, який буде супроводжувати Вас в поїздці

Экскурсоводы-и-гиды-Одессы-Дарья-Пожарская-экскурсии-по-Одессе-на-электромобилях
Дар'я Пожарська

Професійний гід по Одесі, який буде супроводжувати Вас в поїздці

Професійним екскурсоводом я стала несподівано для самої себе: життя склалося так, що я потрапила в Одеський літературний музей.

Я почала вивчати експозицію музею і ближче познайомилася з біографіями письменників, які побували в Одесі.

Багато епізодів з їхнього життя справили на мене сильне враження. Чого вартий хоча б винахідливість Корнія Чуковського, який для того, щоб допомогти другу написати контрольний диктант з російської мови, створив своєрідну азбуку Морзе: пов’язав свою ногу з ногою приятеля мотузкою і смикав, коли потрібно було ставити розділові знаки.

А Олександр Купрін, що прийшов на спектакль в Житомирський театр зі своїм пуделем і почав під час нудної постановки голосно розмовляти з собакою?

А вічно юний душею Микола Гарін-Михайлівський, на ходу складав для сільських дітлахів цікаві казки?

Нічого подібного ні в школі, ні у вузі нам про письменників не розповідали.

Нарешті замість далеких суворих класиків вони стали для мене близькими і зрозумілими людьми зі звичайними людськими рисами, з людськими слабкостями і радощами.

А професія екскурсовода дозволила мені розкривати ці межі видатних людей екскурсантам, адже у більшості з них навряд чи буде час і можливість дістатися до таких відомостей.

Я Вам не скажу за всю Одесу, але за якийсь її шматочок і розповім і покажу.

Одеса в своєму роді унікальна!

У нас є все, починаючи від пам’ятника двері і стільця, закінчуючи Одеським Лувром, Одеським Парижем і Одеським Лего.

Хто в Одесі тільки не зупинявся Маяковський, Гоголь, Пушкін, Паустовський, Бунін, … простіше сказати, кого у нас не було, ніж хто у нас був.

А Одеський гумор – це та ще цікава історія.

Так шо бережіть Вашу голову, щоб не розгубитися в нашому колориті.

І Ви ще не побували в Одесі?

Ви вберегли себе від позитивних емоцій.

Швидше приїжджайте до нашого міста, замовляйте екскурсію від компанії citytours зі мною – екскурсоводом Ольгою Едер.

Зробіть собі щастя!

Екскурсоводи та гіди Одеси. Ольга Едер
Ольга Едер

Професійний гід по Одесі, який буде супроводжувати Вас в поїздці

Экскурсовод Алексей Галыгин
Олексій Галигін

Професійний гід по Одесі, який буде супроводжувати Вас в поїздці

«Є місто, яке я бачу уві сні …»

Фраза знайома багатьом. Саме так Леонід Осипович Утьосов казав про Одесу.

Живучи в Одесі її просто неможливо не любити, Європейське місто зі специфічним менталітетом.

«Одесу не можна зрозуміти, Одесу можна тільки відчувати»

Місто вільних людей і відкритих нравів. Місто зі специфічною мовою, кухнею, традиціями і дуже цікавою історією.

Вивчаючи історію Одеси та заглиблюючись в усі її тонкощі, мені все більше хотілося ділитися всім цим.

Робота в архівах і бібліотеках, розкопки Приморського бульвару в пошуках фортеці XV століття. Я розкривав одні таємниці і брався за інші. І в один момент я зрозумів, що мені вже хочеться не тільки все це «збирати», а й ділитися зібраною інформацією про Одесу.

І ось так я прийшов в цю сферу. Тепер я проводжу екскурсії по Одесі на електромобілях.

Моя мета не розповісти Вам все, адже це неможливо, моя мета – закохати Вас в Одесу, як люблю її я.

І щоб далі, вже закохані в Одесу, Ви на ейфорії від цієї любові не ходили по місту, а літали, приспівуючи про красу «Південної Пальміри».

І на наступний рік, коли буде вибір куди поїхати: до Туреччини, в Єгипет, або ж в Одесу, Ви не замислюючись відповіли, – «В Одесу. В Одесу-маму »

Наші професійні гіди розкажуть і покажуть всю Одесу!

З «Перлиною біля моря» просто неможливо самостійно познайомитися за короткий проміжок часу, адже вона не тільки прекрасна, але і насичена неймовірною історією, оповита таємницями легенд і міфів.

Обов’язково приходьте на екскурсії по Одесі, наші електромобілі не дадуть Вам втомитися, а професійні гіди Одеси розкриють історію міста максимально широко і цікаво!

Ви можете замовити цікаву екскурсію по Одесі: +38 (095) 482-77-66
Або задати питання на нашій сторінці у Facebook

Экскурсоводы-и-гиды-Одессы-экскурсии-по-Одессе-на-электромобилях